O mnie

By AgataBaj, Listopad 10, 2016

superbelfrzy

Agata Baj

(oficjalne bio)

Pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog. Absolwenta Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli. Właścicielka marki eduBAJ, prowadzi grupę na facebooku: MYŚLOGRAFIA. Autorka poradnika „Mapy Myśli. Poradnik dla osób uczących się” oraz publikacji edukacyjnych w magazynie TRENDY uczenie się w XXI w. Publikowała też w magazynie Awangarda w edukacji, Gazecie Szkolnej, Szkole Jazdy, Życiu Szkoły oraz na portalu edukacyjnym edunews.pl. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

 

Bio alternatywne:

Agata Baj – znana jako zaraza edukacyjna. Jako MYŚLOGRAFIA w trasie #myślografiawtrasie, z walizką mazaków jeździ po całej Polsce propagując myślenie wizualne. Uczy, jak się uczyć najefektywniej. Uczestnikom swoich warsztatów zadaje pytanie: – czy masz instrukcję obsługi własnego mózgu? Lubi się uczyć. I ludzi lubi.

 

Zapraszam do lektury bloga SuperBelfrzy RP

Polecam również mój kanał MYŚLOGRAFIA

Możesz do mnie napisać na napisz@agatabaj.pl

 

2 komentarze

  1. […] Gorzeńska, Ewa Radanowicz, Ewa Kaliszuk, przedstawicielka Fundacji Ashoka Martyna Rubinowska i Agata Baj – trenerka technik uczenia się i propagatorka […]

What do you think?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *