O mnie

By AgataBaj, 10 listopada, 2016

superbelfrzy

 

 

Agata Baj

(oficjalne bio)

Pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog: doradca personalny i zawodowy. Absolwenta Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych coaching i mentoring na Wyższej Szkole Teologiczno – Społecznej w Warszawie.

Pionierka w propagowaniu myślenia wizualnego (visual thinking) w edukacji. Autorka książki MYŚLOGRAFIA.

Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli i studentów. Właścicielka marki eduBAJ, założycielka grupy na Facebooku: MYŚLOGRAFIA. Autorka publikacji: MYŚLOGRAFIA – ćwiczenia na start (2018), MAPY MYŚLI. Poradnik dla osób uczących się (2013) oraz artykułów dotyczących edukacji, uczenia się i rozwoju. Publikowała w magazynie: TRENDY – uczenie się w XXI w., Awangarda w edukacji, Gazeta Szkolna, Szkoła Jazdy, Życie Szkoły oraz na portalu edukacyjnym edunews.pl. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

 

Bio alternatywne:

Agata Baj – znana jako zaraza edukacyjna. Jako MYŚLOGRAFIA w trasie z walizką mazaków jeździ po całej Polsce propagując myślenie wizualne. Uczy, jak się uczyć najefektywniej. Uczestnikom swoich warsztatów zadaje pytanie:

– Czy masz instrukcję obsługi własnego mózgu?

Lubi się uczyć.

I ludzi lubi.

 

Zapraszam do lektury bloga SuperBelfrzy RP

Polecam również mój kanał MYŚLOGRAFIA

Masz pytanie? Śmiało napisz@agatabaj.pl

 

2 komentarze

  1. […] Gorzeńska, Ewa Radanowicz, Ewa Kaliszuk, przedstawicielka Fundacji Ashoka Martyna Rubinowska i Agata Baj – trenerka technik uczenia się i propagatorka […]

What do you think?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *